استفاده از طراحی سایت به یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغات تبدیل شده است چرا که امروزه بخشی زیادی از بازاریابی توسط شبکه‌های مجازی بخصوص سایت‌های اینترنتی انجام می‌شود و موضوع با اهمیت این است که در نظر گرفتن این روش جذب متقاضی (مشتری) به نوع کسب و کار ارتباطی ندارد و در واقع کلیه‌ی مشاغل را شامل می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم درباره‌ی طراحی سایت وکالت که یکی از روش‌های مناسب کسب درآمد برای وکلا است، صحبت کنیم.

همان طور که می‌دانید وکالت از جمله مشاغلی محسوب می‌شود که رفت و آمد افراد به دفاتر وکالت را در پی دارد و برای آنکه یک وکیل از درآمد ایده‌آلی برخوردار باشد، طبیعتاً باید با افراد بیشتری ارتباط بگیرد که برای این منظور استفاده از سایت ایده‌ی مناسبی خواهد بود. حال اجازه دهید در ادامه به بررسی اهمیت طراحی سایت وکالت برای بهبود راندمان کاری وکلا صحبت کنیم و در انتها نیز به چند شرکت برتر که در زمینه طراحی وب‌سایت وکالت تبحر دارند اشاره نماییم تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • ضرورت طراحی وب‌سایت وکالت
  • شناخته شدن بهتر
  • برند سازی
  • جذب بیشتر افراد
  • نوبت‌دهی آنلاین
  • پیگیری راحت‌تر پرونده
  • ارائه نکات آموزشی
 • بهترین شرکت های طراحی سایت وکالت
  • شرکت webzi
  • شرکت رویال کد
  •  شرکت وبسیما

ضرورت طراحی وب‌سایت وکالت

اگر وکیل هستید که به تازگی وکالت را استارت زده‌اید، باید بدانید که یک وکیل موفق حتماً باید دارای یک سایت مناسب باشد. احتمالاً چون در اول راه هستید، شاید برایتان صرفه اقتصادی نداشته باشد که برای این مورد هزینه کنید اما بد نیست مزایایی که در ادامه آورده‌ایم را مطالعه کنید چرا که حتماً نظرتان را تغییر خواهد داد. به طور داشتن یک سایت وکالت دارای مزیت‌های زیر است:

 • شناخته شدن بهتر

راه‌های ارتباطی مانند سایت یا شبکه‌های اجتماعی به خوبی می‌تواند وکلا و یا سایر افراد در مشاغل دیگر را به مردم شناسایی کند. بنابراین اگر در ابتدای راه وکالت هستید، حتماً به یک بستر مناسب برای دیده شدن مانند وب‌سایت احتیاج خواهید داشت.

 • برند سازی

اگر چه فقط طراحی سایت وکالت نمی‌تواند در برندسازی یک وکیل نقش داشته باشد، اما بواقع می‌تواند گام بزرگی برای به سرانجام رسیدن چنین هدفی باشد. همان طور که می‌دانید امروزه اکثر کاربران با جستجو در اینترنت آشنا هستند و اگر شما به عنوان یک وکیل، صاحب یک سایت باشید، احتمال این که افراد بیشتری موفق به شناخت شما شوند، افزایش می‌یابد. پر واضح است که این موضوع می‌تواند در برندسازی دارای اهمیت باشد.

 • جذب بیشتر افراد

اجازه دهید این بخش را با یک مثال و البته یک سوال پیش ببریم. فرض کنید یک وکیل هستید و در جایی از شهر دفتر وکالت زده‌اید. حال چقدر احتمال دارد تا روزانه حداقل 10 نفر از محل کارتان عبور کنند که واقعاً به خدمات یک وکیل احتیاج داشته باشند؟ این در حالی است که اگر یک سایت داشته باشید، به صورت لحظه‌ای میلیون‌ها نفر در اینترنت حضور دارند که ممکن است انواع و اقسام مشکلات حقوقی داشته باشند. طبیعاً طراحی سایت وکالت به راحتی می‌تواند به جذب بیشتر مراجعه کننده بیانجامد.

 • نوبت‌دهی آنلاین

احتمالاً نیازی نباشد که این مزیت را به صورت مفصل توضیح دهیم. چرا که پر واضح است که اگر افرادی که نیاز به خدمات وکیل دارند، به محل کارتان مراجعه کنند و شما در محل حضور نداشته باشید، خیلی ساده متقاضیان را از دست می‌دهید. اما با وجود یک سایت و نوبت‌دهی آنلاین، به راحتی افراد را در موعد مقرر ملاقات خواهید کرد. حتی پرداخت آنلاین هزینه‌ها نیز می‌تواند در زمان کمتری انجام شود.

 • پیگیری راحت‌تر پرونده

خیلی جالب است که در این روزهای کرونایی که کمتر کسی رغبت مراجعه حضوری، حتی در بیمارستان‌ها را دارد، شما به عنوان یک وکیل، خدمات‌تان را با استفاده از طراحی سایت وکالت به متقاضیان ارائه دهید. در واقع زمانی که قرار است یک پرونده را پیگیری کنید و نتیجه‌ی آن را به اطلاع موکل‌تان برسانید، کافی است که اطلاعات لازم را در پنل کاربری متقاضی درج نمایید. در این صورت نه شما به عنوان وکیل نیازی است که در محل کارتان حضور یابید و نه مراجعه کنندگان به سختی خواهند افتاد.

 • ارائه نکات آموزشی

بسیاری از افراد صرفاً قصد دارند از مسائل حقوقی اطلاعات بیشتری داشته باشند که در این صورت ممکن است با مراجعه حضوری وقت‌شان را تلف کنند. سایت‌ها در این زمینه نیز مفید هستند چرا که شما به عنوان یک وکیل هر گونه اطلاعاتی که برای متقاضیان لازم است را در نظر خواهید گرفت و در سایت بارگذاری خواهید کرد.

بهترین شرکت های طراحی سایت وکالت

طراحی سایت حقوقی باید توسط شرکت‌های باتجربه انجام شود چرا که باید یکسری زیر و بم‌های بسیار مهم در طراحی سایت وکلا در نظر گرفته شود که وجود هر کدام می‌تواند گام مؤثری برای پیشبرد اهداف یک وکیل باشد. حال ما در ادامه به سه شرکت مناسب و ایده‌آل برای این منظور می‌پردازیم:

 • شرکت webzi

وبزی از جمله بهترین شرکت‌های طراحی سایت برای وکیل است که در این حوزه توانسته است رضایت حداکثری وکلا را بدست آورد. اگر به دنبال یک سایت هستید که با استفاده از آن بتوانید مراجعه کنندگان‌تان را افزایش دهید، شرکت وبزی می‌تواند بهترین انتخاب باشد. استفاده از دامنه‌ی دلخواه، ایمیل سازمانی، هاستینگ کاملاً رایگان، ارتباط پیشرفته با گوگل آنالیتیک، گواهینامه‌ی SSL، تعریف همکاران و متقاضیان، اتصال به انواع شبکه‌های اجتماعی به جهت افزایش مشتری، سیستم RSS، سیستم حرفه‌ای نظرات، بخش پرسخ و پاسخ و امکان اتصال چت آنلاین به جهت رفع و رجوع کردن سوالات مشتریان فقط بخش کوچکی از امکانات طراحی سایت وکالت توسط تیم تخصصی وبزی است.

ضمن این که به راحتی می‌توانید قبل از شروع به طراحی سایت، دغدغه‌های خود را با متخصصین وبزی در میان بگذارید تا در نهایت به یک جمع‌بندی مناسب برای نحوه طراحی سایت مدنظرتان برسید. به طور کلی اگر نیاز به چنین خدماتی دارید، کافی است که از طریق بخش تماس با ما با متخصصین وبزی ارتباط بگیرید.

https://webzi.ir/create-lawyer-website/

 • شرکت رویال کد

از دیگر شرکت‌های محبوب طراحی سایت موسسه حقوقی می‌توان به شرکت رویال کد اشاره کرد. این شرکت در بین شرکت‌های طراحی وب‌سایت وکالت از محبوبیت بیشتری برخوردار است چرا که علاوه بر امکاناتی که در هنگام طراحی سایت برای مشتریان در نظر می‌گیرد، تعرفه‌های مناسبی نیز دارد. در واقع همین یک ویژگی سبب شده است که به صورت ماهانه متقاضیان زیادی برای طراحی سایت وکالت داشته باشد.

در کنار این موارد می‌توان به چیدمان کاملاً اختصاصی، پشتیبانی کاملاً رایگان حداقل تا 3 ماه پس از تحویل کار، آموزش رایگان کار با پنل سایت و 1 جلسه مشاوره‌ی رایگان به جهت بررسی دیگر ویژگی‌های سایت وکالت به عنوان دیگر مزیت‌های بکارگیری از تیم تخصصی رویال کد به جهت طراحی سایت وکیل اشاره کرد. ضمناً سایت تخصصی طراحی وب‌سایت رویال کد با دارا بودن متخصصین باتجربه و با در اختیار داشتن نمونه کارهای قوی، به خوبی توانسته است که رضایت 100 درصدی متقاضیان را بدست آورد. شما عزیزان نیز می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی قرار داده شده با مشاوران این تیم تخصصی گفتگو کنید.
همچنین علاوه بره طراحی سایت وکالت ، رویال کد در زمینه ای طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت عطر ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت هتل ، طراحی سایت رستوران و طراحی سایت دکوراسیون داخلی مرجع بسیار معتبری است که می توانید طراحی سایت خود را به این شرکت بسپارید

https://royalcode.net/web-design-lawyer/

 •  شرکت وبسیما

شرکت دیگری که می‌توان از آن در طراحی سایت وکالت استفاده کرد وبسیما است. این شرکت نیز از جمله معروف‌ترین شرکت‌های طراحی سایت است که چندین سال در این حیطه انجام وظیفه می‌کند. اگر وکیل هستید و یا هر شغل دیگری دارید، نیاز مبرم به یک وب‌سایت خواهید داشت که در این صورت می‌توانید از خدمات ارزنده‌ی شرکت وبسیما بهره ببرید.

از ویژگی‌هایی که شرکت در طراحی سایت حقوقی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد، می‌تواند به طراحی ریسپانسیو، پشتیبانی آنلاین، طراحی کاملاً اختصاصی، طراحی بهترین رابط کاربری و قیمت‌گذاری شفاف اشاره کرد. ضمناً در نظر بگیرید که از دیگر خدمات طراحی وب‌سایت وبسیما، رعایت اصل سئو در نحوه‌ی طراحی و استفاده از کدهاست که در کمتر شرکتی در نظر گرفته می‌شود.

https://websima.com/

همیار سوشال

منبع مقاله

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *