کاربردی ترین مصالح برای ساختمان سازی

صنعت ساختمان سازی و مصالح ساختمانی روز به روز در حال پیشرفت است. بلوک های سیمانی اختصاصی سازی شده تولید می شوند و می توانید متناسب با محل استفاده، بلوک های متفاوتی را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که بلوک ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و هر یک متناسب با ویژگی هایی که دارند از مواد اولیه متفاوتی ساخته می شوند. یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید بلوک باید به آن توجه داشته باشید را می توان کیفیت بلوک ها دانست. طبیعتا در صورتی که مواد اولیه به درستی با یکدیگر مخلوط شده و از دستگاه های مناسب برای ساخت بلوک استفاده شود کیفیت محصولات نیز بالاتر خواهد بود. قیمت سیمان از جمله مهمترین موارد حائز اهمیت است و توصیه می کنیم که تنها قیمت را ملاک خرید خود قرار ندهید و مصالح شرکت های مختلف را بر حسب کیفیت مقایسه کنید. اما قبل از هر چیزی بهتر است با انواع بلوک ها آشنایی داشته باشید تا امکان انتخاب بهترین مورد وجود داشته باشد. کارشناسان مجرب و باتجربه شهر بتن با کلیه سلایق مردم آشنایی داشته و به همین دلیل خدمات مناسب را در اختیارتان قرار خواهند داد. در ادامه با ما باشید:

کیفیت شهر بتن

کیفیت حرف اصلی را در محصولات بتنی خواهد زد و در هنگام خرید حتما باید به این مورد دقت داشته باشید. شهر بتن از بهترین و باکیفیت ترین مصالح برای ساخت بلوک سبک و کلیه محصولات خود استفاده می کند. توجه داشته باشید که محصولات این شرکت در درجه بندی های مختلف ارائه شده اند و می توانید از میان آنها بهترین مورد را انتخاب کنید.

بتن و ساختار آن

سیمان از گذشته دور تاکنون به عنوان اصلی ترین مصالح مصرفی در ساخت و ساز به شمار می رود که برای ساخت مراکز مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. البته قیمت سیمان با توجه به برخی موارد ممکن است متفاوت باشد. چرا که برخی از مردم انتظارات خاصی از ملات سیمانی خود دارند. بتن یکی از کاربردی ترین مواد تشکیل شده با سیمان است که مقاومت بسیار بالایی داشته و در بخش های مختلف ساختمان بکار گرفته می شود. بتن از: ماسه، شن و سیمان به همراه آب ساخته می شود که البته تمامی مواد باید به مقادیر استاندارد اضافه شوند تا بتن، دوام و کیفیت مطلوبی داشته باشد. بسیاری از مردم اقدام به خرید بتن آماده می کنند که در این صورت مراکز فروش بتن آماده کلیه امورات را برعهده داشته و محصولی با کیفیت تولید خواهند کرد اما چنانچه خودتان تمایل به درست کردن بتن داشته باشید باید تمامی مواد کاربردی در بتن را در مقادیر استاندارد اضافه کنید.

مواد افزودنی بتن

بتن از ترکیب مواد مختلفی تشکیل می شود که اصلی ترین آنها: شن، ماسه و سیمان است که با آب ترکیب شده و ماده ای چسبنده ایجاد خواهد کرد. اما علاوه بر این مواد ممکن است ترکیبات دیگری نیز به بتن اضافه شوند که به تمامی آنها مواد افزودنی بتن گفته می شود. مواد افزودنی بتن هریک خواص مخصوص خود را دارند و با اضافه کردن هریک، بتنی متفاوت خواهید داشت مانند روان کننده بتن. قیمت سیمان و سایر مواد افرودنی به بتن رو میتواند از سایت های مختلف در این زمینه پیگیری نمایید. توجه داشته باشید که مواد افزودنی بتن باید به مقدار استاندارد با سایر ترکیبات بتن مخلوط شوند تا هیچگونه اختلالی در کیفیت بان به وجود نیاید. استفاده بیش از حد از مواد افزودنی بتن باعث می شود که مقاومت بتن کاهش یابد. اضافه کردن مواد افزودنی بتن باید به موقع انجام شود به گونه ای که برخی از مواد همزمان با سایر ترکیبات اضافه می شوند اما برخی دیرتر، به همین دلیل باید حتما با طریقه استفاده از مواد افزودنی بتن آشنایی داشته باشید.

نیوجرسی چیست؟

نیوجرسی شاید کمتر به گوشتان خورده باشد اما این نوع سازه بتنی که می توان آن را در زمره بلوک ها قرار داد از جمله اقلام پرکاربرد به شمار می روند. تابحال به جداکننده های اتوبان توجه کرده اید؟ سازه های بتنی که اتوبان را به دو بخش رفت و برگشت تقسیم میکنند نیوجرسی نامیده می شوند. نیوجرسی ها کاربردهای دیگری نیز دارند. این نوع بلوک ها برای مشخص کردن حد و مرز، مشخص کردن زمین پلمپ شده، جدا کردن بخش های مختلف و… نیز استفاده می شوند. به عبارتی؛ نیوجرسی ها بلوکی هستند که به صورت تکی مورد استفاده قرار گرفته و نقش دیوار کوتاه را خواهند داشت. قیمت نیوجرسی بتنی تحت تاثیر عوامل متعددی مانند قیمت سیمان امروز است که اصلی ترین آن میزان کیفیت کار است. نیوجرسی های بتنی ساختاری بسیار مقاوم‌دارند و به همین دلیل محبوبیت بسیاری در میان مردم کسب کرده اند. نیوجرسی ها را می توانید در انواع اندازه های مختلف مشاهده کرده و متناسب با نیاز خود نسبت به خرید اقدام کنید.

قیمت نیوجرسی

نیوجرسی در حالت کلی به دو نوع بتنی و پلی اتیلنی دسته بندی می شود که نوع بتنی آن بسیار مقاوم تر از نوع پلی اتیلنی است. نیوجرسی های پلی اتیلنی برای پروژه های موقت مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت نیوجرسی های بتنی تحت تاثیر عوامل متعددی است و اصلی ترین عامل تاثیرگذار، میزان کیفیت کار است. در ساخت نیوجرسی پس از قالب بندی بتن در داخل قالب ریخته می شود و حتما باید بتن ویبره شود تا مقاومت آن افزایش یابد. استفاده کردن از مصالح با نسبت درست نیز بر مقاومت آن تاثیر خواهد گذاشت. شهر بتن کلیه مراحل تولید محصولات خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده و به همین دلیل بالاترین کیفیت را خواهند داشت و می توانید بدون هیچگونه نگرانی اقدام به خرید از شهر بتن نمایید. برای مشاهده قیمت امروز سیمان و محصول مورد نظر خود خواهید توانست به وب سایت اینترنتی شرکت مراجعه نمایید. اندازه نیوجرسی ها متغیر است و همین امر باعث تمایز در میزان هزینه های آن شده است.

انواع مصالح برای ساخت و ساز

شهر بتن ارائه دهنده مصالح ساختمانی با ویژگی های منحصر به فرد

مصالح سیمانی امروزه به عنوان پرکاربردترین انواع مصالح برای ساخت و ساز شناخته می شوند که می توان آنها را در انواع مختلفی مشاهده کرد. برخی از سازه های بتنی پیش ساخته هستند اما برخی از آنها برای ساخت و مستحکم کردن بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت و عیار محصولات بتنی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که میزان مواد اولیه بکار رفته در این مصالح بسیار مهم بوده و بر مقاومت آن تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. شرکت های مختلفی اقدام به تولید و ارائه محصولات بتنی کرده اند و هریک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و می توانید یکی از بهترین ها را برای خرید مصالح مورد نیاز خود انتخاب کنید. بتن آماده از جمله پرفروش ترین انواع مصالح ساختمانی است و می توانید آن را در انواع مختلفی مشاهده کنید. بتن های آماده برای بخش های مختلفی از ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند که البته هریک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت. در شهر بتن می توان بهترین محصولات را با نازلترین قیمت ها خریداری کرد. در ادامه توضیحات کامل تری در خصوص قیمت سیمان و بلوک سبک ارائه نموده ایم.

خدمات شهر بتن

شهر بتن به عنوان یکی از بهترین مراکز تولید کننده مصالح ساختمانی در سطح کشور شناخته می شود که می توانید انواع اقسام محصولات مورد نیاز را از آن خریداری نمایید. از جمله مهمترین ویژگی های شهر بتن می توان به ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت و بهترین قیمت سیمان فله اشاره کرد و خواهید توانست بهترین محصولات را با نازلترین قیمت ها از آن خریداری کنید. توجه داشته باشید که کارشناسان شهر بتن به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته آماده ارائه خدمات هستند و می توانید راهنمایی های مورد نیاز را از آنها دریافت نمایید. وب سایت شهربتن نیز می تواند راهنمای بسیار مناسبی برای آشنایی پیدا کردن از کلیه انواع مصالح ساختمانی باشد و می توانید مشخصات دقیق هر محصول را مورد بررسی قرار داده و برای ثبت سفارش، آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین مورد را از میان بلوک سیمانی برای خرید انتخاب کنید.

قیمت بتن آماده

از جمله مهمترین مواردی که در خرید بتن آماده مورد توجه قرار می گیرد را می توان قیمت آن دانست. برای بتن آماده نمی توان قیمت دقیقی در نظر گرفت چرا که عوامل متعددی مانند قیمت بورس سیمان بر میزان قیمت آن تاثیر خواهند گذاشت. یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر میزان قیمت بتن آماده را می توان کیفیت محصول دانست. بتن آماده در انواع مختلفی روانه بازار می شود و هریک از آنها مقاومت و کیفیت متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. مواد اولیه بتن آماده باید به صورت دقیق با یکدیگر ترکیب شوند تا هم مقاومت مطلوبی داشته و هم بتوان با اطمینان کامل از آن استفاده کرد. برخی از شرکت ها متاسفانه مواد ارزشی بتن آماده را کمتر اضافه می کنند تا هزینه تمام‌شده بتن آماده پایین تر باشد و به همین دلیل در انتخاب مرکز خرید سیمان رنگی نهایت دقت را داشته باشید. بتن آماده به انواع مختلفی دسته بندی می شود که هریک از آنها میزان قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر خواهند داشت.

به جرأت می توان گفت که بلوک سبک کارآمدترین مصالح ساختمانی نوین بوده، که باعث زیر و رو شدن صنعت ساخت و ساز شده است. این مصالح ساختمانی کم وزن با استفاده از پیشرفت تکنولوژی، اختراع شده و به مرور زمان جایگاه خیلی از مصالح ساختمانی سنتی را تصاحب کرده است.

مزیت هایی که بلوک سبک نسبت به بلوک های قدیمی دارد باعث شده که روز به روز به محبوبیت آن اضافه شده و عده بیشتری از مهندسان ساخت و ساز و مدیران پروژه های ساختمانی به سراغ آن بروند.

بلوک سبک چیست؟

بلوک سبک به طور معمول از ترکیب آب با ماسه ریز دانه، سیمان و پوکه های معدنی ساخته می شود. بسته به نوع بلوک  این ترکیبات می تواند متفاوت باشد. البته دلیل سبک بودن این بلوک ها ایجاد تخلخل توسط حباب های کوچک هوا در بافت آن است.

در واقع ترکیب عناصر در بلوک هر چه که باشد، وجود حباب های هوا در بافت آن ثابت است. همین امر موجب ایجاد قابلیت های چشمگیری برای این مصالح ساختمانی سبک شده است.

کاربرد بلوک سبک در ساختمان سازی

بلوک سبک امروزه از ضروری ترین مصالح ساختمانی به حساب می آید و در دیوار چینی (دیوارهای غیر باربر)، پر کردن کف سازه، ساختن سقف و ایجاد شیب در بخش های مختلف ساختمان به کار می آید.

بسته به کم و کیفی که انواع بلوک های ساختمانی سبک دارند، می توان از آنها در قسمت های مختلف یک سازه استفاده کرد

قیمت بتن عیار ۳۵۰

قیمت بتن آماده تا حد زیادی به مقدار سیمان استفاده شده در آن بستگی دارد. امروزه به دلیل نوسانات قیمت کلیه مواد اولیه بتن آماده همواره قیمت این محصول نیز نوسانات بسیاری دارد و از این رو در هنگام خرید بهتر است از چندین فروشگاه پرس و جو نمایید. لازم به ذکر است که قیمت بتن آماده عیار ۳۵۰ نسبت به بتن آماده عیار ۳۰۰ران تر بوده و نسبت به بتن عیار ۴۵۰ ارزانتر است. اما به این معنی نیست که بتن ۳۵۰ کیفیت مطلوبی ندارد چرا که هریک از بخش های ساختمان به نوع خاصی از مصالح نیاز دارد و بتن عیار ۳۵۰ کاربرد خاص خود را خواهد داشت. برای مشاهده قیمت دقیق بتن مورد نظر خود می توانید به وب سایت شهربتن مراجعه نمایید. پیشنهاد ما به شما بررسی قیمت روان کننده ، قیمت زودگیر کننده و قیمت کندگیر کننده ها در وب سایت شهر بتن است.

هبلکس و سیم کشی

هبلکس خاصیت برشکاری آسانی دارد به طوری که با اره چوب بری قابل برش است در هنگام برشکاری ضایعات کمتری دارد و سیمکشی به سهولت انجام می پذیرد

 

هبلکس چیست؟

بلوک هبلکس نوعی از بتن است که توسط حباب های هوا متخلخل شده و در ساختمان ها برای دیوار جایگزین آجر و مصالح قدیمی می باشد. هبلکس مشابه بلوک های سبک دیگر در آن از سیلس استفاده شده است. این امر باعث ضد آتش شدن هبلکس گردیده زیرا سیلس دمای ذوب آن بسیار بالا می باشد ودر برابر حریق عایق می باشد. هبلکس توسط مهندسان در اروپا ابداء گردیده ونام های heblex,aac,ytong دراروپا وسایرکشورها شناخته شده است.

برای تولید هبلکس شرایط بسیار سختی را نباید پیمود. ولی تولید این محصول به دقت بسیار بالا در تمامی مراحل فرآوری احتیاج دارد تا هبلکس تولید شده تمام مزایای اصلی، عایق بودن،وزن کم، مقاومت مطلوب و جذب اب پایین را داشته باشد.

برگرفته از وب سایت فروشگاه اینترنتی شهر بتن به آدرس اینترنتی https://shahrebeton.com

 

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *