ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی تالش از کشف ۹ کیلوگرم موادمخدر سنتی و صنعتی در بازرسی از یک دستگاه کامیون و دستگیری ۲ قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.


سرهنگ محمد رستمی امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه با اشاره به اینکه باید لزوم توجه به برنامه‌ریزی در حوزه مبارزه با موادمخدر را یک اصل بدانیم، اظهار کرد: اعتیاد به موادمخدر زمینه‌ساز بسیاری از جرایم و آسیب‌های دیگر است و پلیس قاطعانه با سوداگران مرگ مقابله خواهد کرد.


وی در ادامه با بیان اینکه در پی دریافت خبر تردد یک دستگاه کامیون حامل موادمخدر از سمت یکی از استان‌های مرکزی به سمت شهرستان تالش، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پلیس با انجام اقدامات نامحسوس و تحقیقات به عمل آمده پس از اطمینان از صحت موضوع، خودرو مورد نظر را در محور مواصلاتی اسالم – تالش شناسایی و آن را متوقف کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان تالش از کشف ۶ کیلوگرم شیشه، ۲ کیلوگرم تریاک و یک کیلوگرم هروئین که به صورت ماهرانه‌ای در این خودرو جاساز شده بود با همکاری مرزبانی استان گیلان خبر داد و گفت: در این خصوص متهمان ۲۱ و ۴۴ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *